додому Головні Тернополянка Анастасія Стецик після декрету поринула у волонтерство: історія “Складу Тернополя”

Тернополянка Анастасія Стецик після декрету поринула у волонтерство: історія “Складу Тернополя”

769
Тернопільські волонтери з початку повномасштабної війни зібрали майже 4 мільйони гривень на купівлю машин для ЗСУ і зупинятись на цьому не планують. Наш наступний матеріал про волонтерську організацію “Склад Тернопіль”, яку координує тернополянка Настя. Жінка одразу після декрету вирішила присвятити своє життя добрим справам. Вона зібрала команду людей, які готують сухі борщі та консервації, купують та ремонтують автівки, а ще знайшла небайдужих партнерів. За останніх півтора року благодійники допомогли сотням бригад на війні і зібрали декілька мільйонів гривень для наших захисників. Більше – далі у сюжеті.
Тернополянка Анастасія Стецик після декрету – вийшла не на роботу, а поринула у волонтерство. Якщо молода мама не зі своєю донечкою – то знайти її можна у волонтерському штабі. Тут вона із перших днів великої війни координує роботу інших благодійників.
Волонтерка зібрала команду людей, які шукають та ремонтують автівки для ЗСУ, готують для захисників сухі супи та консервації. А ще: знайшла партнерів, які постачають свої напої хлопцям на передову. Також жінка на зв’язку із тими, хто періодично відвозить усе необхідне бійцям на Схід.
Настя організовує благодійні збори, сама пише блогерам у соціальних мережах, аби ті допомагали і поширювали дописи про донати на своїх сторінках. Роботи на плечах жінки – багато, утім волонтерка ніколи не скаржиться на це.

Анастасія Стецик, волонтерка благодійного руху “Склад Тернопіль”, каже: “Зараз дуже багато людей говорять, що вони змучилися, але насправді зараз настав час, що потрібно згуртуватися, бо дуже хлопцям важко”.

Для добрих справ волонтери орендували великий ангар й офіційно зареєстрували організацію під назвою “Склад Тернопіль”.

3 автівки вже готові їхати на Схід до захисників. З початку повномасштабної війни благодійники зібрали майже 4 мільйони гривень на купівлю машин для ЗСУ. Пан Іван Ваврикович, волонтер, періодично їздить до Європи, аби знайти позашляховики, а після купівлі чоловік самотужки їх реставрує.

Зараз Іван Ваврикович разом із товаришами готується до 51-шої поїздки на Схід. Усі військовослужбовці для нього вже, як рідні.

Зараз волонтерська організація “Склад Тернопіль” на чолі з Анастасією Стецик відкрили новий збір на ще два автомобілі для третього батальйону 82-гої окремої десантно-штурмової бригади.

Ось тут реквізити, за якими можете долучитися до збору: 5375411207926440.