додому суспільство Тернополяни продовжують виходити на майдан

Тернополяни продовжують виходити на майдан

637

Тернополяни продовжують виходити на євромайдан. Щоправда, сьогодні мітинг почався не від ранку, а вже близько обіду і був менш велелюдний, аніж у неділю.  Люди кажуть, стояти готові і далі, незалежно від примх погоди.

Від сьогодні на навчання уже вийшли усі школярі та більшість студентів міста. Але євромайдан будуть підтримувати і далі, каже тернопільська молодь, але вже після пар.

Юрій, студент Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу: "У нас були заняття, але ми хочемо прийти на майдан, бо ми хочемо вільної України, щоб вона була в Євросоюзі. Ми хочемо кращого життя. Кожен понеділок у нас три пари і після пар ми прийшли сюди".

Поки студенти і школярі вчилися – на майдан вийшли люди переважно старшого віку.

– Як я ідейний чоловік, і я за Україну стою, то я прийшов і на майдан.

Оксана, пенсіонерка: " – Прийшла сюди, бо хочу змін в країні для своїх дітей, для своїх онуків. Бо те, що зараз робиться, ви знаєте і весь народ знає, що було в Києві, як били дітей, людей, які хочуть жити краще в цивілізованій європейській державі, а не бандитській, щоб бандити нами керували. Всі про це говорять, тільки є такі, що втишилися і сидять.

– Ви готові тут стояти?

– Я готова тут стояти".