додому суспільство Тернополяни мобілізуються на Київ та передають теплі речі і ліки

Тернополяни мобілізуються на Київ та передають теплі речі і ліки

392

Ввечері, 21 січня, з Тернополя до Києва поїхало чотири автобуси. Сьогодні ж вранці люди мобілізуються на Київ. У військовому наметі, що на Театральному майдані Тернополя, аби поїхати на Київ почали записуватися ще з 6 години ранку. Перші автобуси тут планують відправляти вже найближчим часом.

Олег Федик, депутат Тернопільської обласної ради, член оргкомітету: "Вже пару чоловік відправили своїми машинами, хто має свої машини, підїждають і кажуть, є 2 місця, є 3 місця, підїжджають і кажуть: ми вже їдемо на Київ. Особливо після подій останньої ночі люди дуже змобілізувалися. Чоловік був вже 36-м по списку, а прийшов вже готовий з речами з усім їхати на Київ. Підїхали люди з своєю машиною і кажуть: ми візьмемо двох чоловік. От він вже поїхав, він вже в дорозі".

Тернополянин Сергій їде в Київ вже втретє.

Сергій, їде в Київ: "Зважаючи на те, які закони були прийняті, диктаторські так би мовити. То залишається йти до кінця, так би мовити, або їхати з цієї країни, бо ну що тут робити реально. Народ мусить зрозуміти, що він сила, а не влада чи опозиція".

Ті, що не можуть поїхати в Київ, приносять до військового намету теплі речі, їжу та медикаменти.

Пані Дарія, тернополянка: "Я слів не маю, я не маю слів, в мене серце розривається. Якби я могла, я би зараз була там. Але в мене мама має 92 роки, я не можу, я вже принесла другий раз речі, перший раз принесла куртки, не могла до них знайти капішонів. Тепер знайшла капішони, шапки теплі, і от гроші пару рублів, що могла – то й принесла. Я не можу на те все дивитися спокійно, не можу, повірте".

Тернополянка: "Теплі речі, чай, цукор і медикаменти. Дивилася зранку події, які відбуваються на Грушевського, ну, знаєте, йдуть вже життя людей, страшно стає, хочу допомогти, хочу щоб рятували, лікували людей, хлопців, які там стоять".

Саме медикаментів потребують зараз найбільше в Києві, кажуть члени оргкомітету штабу національного спротиву в Тернополі. 21 січня автобусом з Тернополя в Київ передали 10 ящиків з ліками.