Головна суспільство Тернополяни, готуючись до Великодня, прибирають домівки та наводять лад на кладовищі

Тернополяни, готуючись до Великодня, прибирають домівки та наводять лад на кладовищі

343

Тернополяни, готуючись до Великодня, прибирають домівки та наводять лад на кладовищі. Прибирати на могилах люди почали з початку тижня. Готують кладовище до свят і комунальники – прибирають територію та щодня вивозять сміття. У комунальному підприємстві "Ритуальна служба" запевняють, до Великодня цвинтарі будуть чистими.

На могилах рідних тернополяни прибирають, прополюють траву та підфарбовують пам'ятники. Старі вінки замінюють новими.

– Тут моя мама похоронена, а тут мій свекор. До всіх ходжу на могили і до батьків і до дідів, прибрати ж треба – свята. Та і так влітку ходжу прибираю, квіти саджу. На свята пасочку, крашанки приношу, квіти. Свята Великодні, зі всіма треба поділитися, – розповідає тернополянка Ірина Костюк.

Робота кипить і в комунальників. До свят необхідно прибрати на Микулинецькому кладовищі, у Підгородньому, а ще в Пронятині і Кутківцях. Поховання розпочали і на новому кладовищі на Львівській трасі. Впродовж двох місяців там похоронили більше півсотні людей. До Великодня кладовища будуть чистими, кажуть в комунальному підприємстві "Ритуальна служба".

– За тиждень до Пасхи кожен день людей все більше і більше, площі великі. Ще збільшили на Микулинецькому кладовищі порядка на 27 гектарів, більше поховань і з кожним роком добавляється роботи. Але я вважаю, що ми справляємося. На Підгородньому там ми вивозимо все з контейнерів додатково своїм транспортом і екскалатором, а тут ескалатором також вивозимо, я думаю, що все буде до свят чисто і гарно, – говорить начальник СКП "Ритуальна служба" Сергій Тлумацький.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here