додому Новини Тернополянам, учасникам АТО, виділили у власність землю на вулиці Микулинецькій у Тернополі

Тернополянам, учасникам АТО, виділили у власність землю на вулиці Микулинецькій у Тернополі

443

vlcsnap-2014-10-29-16h27m13s52Тернополянам – учасникам антитерористичної операції – виділили у власність землю на вулиці Микулинецькій у Тернополі. Поки що, рішенням сесії міської ради, бійцям АТО із Тернополя передбачили 199 земельних ділянок – по шість сотих кожна. Аби отримати ділянку, учаснику антитерористичної операції слід звернутись у Центр надання адміністративних послуг на вул. Острозького, 6 у Тернополі.

Землю бійцям АТО Тернопільська міська рада виділила навпроти Авторинку на вулиці Микулинецькій (обабіч дороги в напрямку Березовиці). У власність бійцям АТО з Тернополя наразі передбачили територію розміром у більш як 17 гектарів.

– Загалом це є 199 ділянок. Розроблена вже вся проектна, технічна документація. Це територія, яка знаходиться навпроти автомобільного ринку. Поруч вже підведені необхідні комунікації, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Усі ділянки будуть рівноцінними – по шість сотих кожна.

– Нашому комунальному підприємству Міськшляхрембуд ми виділяємо кошти, для того, щоб провести рекультивацію, розрівнення і зробити основні дороги і заїзди. Тобто люди вже будуть получати готову документацію і практично готові ділянки, де вони зможуть чи будувати свої будинки чи те, що вони вважатимуть за потрібне.


Для отримання права власника однієї зі 199 земельних ділянок, учасникам АТО необхідно звернутись у Центр надання адмінпослуг, що на вулиці Острозького, 6 у Тернополі.

– Чудово розумієм, що в нас учасників АТО буде більше, тому зараз ми працюєм над додатковим масивом, який би можна було виділити для того, щоб людям запропонувати там додатково ділянки, тим, хто бере участь в антитерористичній операції.