додому АТО Тернополянам презентували виставку військової техніки та зброї

Тернополянам презентували виставку військової техніки та зброї

508

Виставку військової техніки та зброї влаштували для тернополян бійці Тернопільської окремої артилерійської бригади.  Серед експонатів – гармати, гаубиці та протитанкові “рапіри”, які повернулися разом із артилеристами із зони АТО. Враженнями від побаченого поділиться Юлія Судомир.

Снайперська гвинтівка у вигляді гармати, так звана рапіра, що досить ефективно знищує будь-яку броню – серед експонатів виставки найпотужнішої зброї. Продовжує ряд гаубиця, вона знищує живу силу супротивника, броньовану техніку, укріплення і все, що зустрінеться на її шляху, кажуть військові.

-Гармата 152-міліметрова має трошки більший радіус дії, трошки дальше стріляє. Але так само досить ефективно виконує всі завдання за призначенням по знищенню живої сили супротивника, броньованої техніки і артилерійського озброєння супротивника.

Аби навчитись використовувати таку зброю, інколи потрібно 2-3 місяці, але усе залежить від бажання і наполегливості військового, каже Сергій Новіков. У зоні АТО усе набагато важче, ніж у мирному житті, бо тут важлива точність і нема права на помилку, переконаний Микола Шидлівський, чоловік – водій військової вантажівки, керувати якою, розповідає, значно важче та відповідальніше, ніж цивільною автівкою.

-Важче управляти – це однозначно, тому що відповідаєш за особовий склад, який знаходиться в тому автомобілі. І буксіровка такої даної деталі, яка важить 7, 7,5 тонн, відповідає водій за все.

Нерідко успіх справи залежить саме від вправного керування вантажівкою.

-Вчасно треба приїхати і вчасно треба “драпнути” з місця бойових дій.

Справжню військову техніку та зброю мали можливість побачити тернополяни на виставці, яку організувала із власних експонатів, привезентх із зони АТО, Тернопільська окрема артилерійська бригада.