додому Новини Тернополянам нагадують про міський конкурс “Феєрія новорічного міста”

Тернополянам нагадують про міський конкурс “Феєрія новорічного міста”

505

vlcsnap-2014-12-16-10h32m39s150Тернополянам нагадують про міський конкурс “Феєрія новорічного міста”, покликаний прикрасити Тернопіль й створити у ньому святкову новорічно-різдвяну атмосферу.  Виконком Тернопільської міської ради уже виділив гроші на призовий фонди. Заявки на участь у конкурсі прийматимуть до 25 грудня.

Конкурс “Феєрія новорічного міста” складається із трьох номінацій. Одна з них – на найкраще оформлення ялинки у себе в дворі чи сквері. Окремо також оцінюватимуть прикрашені до Нового року і Різдва подвір’я і зовнішній вигляду осель. Третім напрямком для участі в конкурсі обрали найкраще прикрашення вітрин і фасадів різноманітних закладів. У конкурсах можуть взяти участь тернополяни, підприємства й організації, незалежно від форм власності. Призовий фонд на грошові премії міська рада вже виділила у розмірі 9,5 тисяч гривень.

– Ми таким чином, виділяючи грошові премії переможцям, хочемо встановити більшу кількість учасників, хай долучаються до цих конкурсів і разом зробити місто красивішим. Маємо дуже гарний приклад підприємця на вулиці Валовій, який прикрасив вулицю додатковими вогнями, які дали окрасу не тільки його закладу, а й на всю вулицю. Тому просимо всіх підприємців активніше до цього долучатися, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Заявки на участь у конкурсі міською радою прийматимуться до 25 грудня. Переможців обиратимуть 12 січня. Водночас триває міський конкурс на проект кращої Різдвяної шопки. Там призовий фонд також у 9,5 тисяч гривень. Заявки приймають до 5 січня.