додому Новини Тернополян запрошують на ювілейну “Студентську добу-2017”

Тернополян запрошують на ювілейну “Студентську добу-2017”

689

Тернополян запрошують на ювілейну «Студентську добу-2017». П’ять команд із різних навчальних закладів нашого краю працюватимуть над створенням свого проекту. Протягом двадцяти чотирьох годин молодь змагатиметься за кубок міського голови. Що організатори підготували для гостей та учасників – далі у сюжеті.

Протягом доби тернопільські студенти будуть вчитися. На 24 години український дім “Перемога” перетвориться на мистецький майданчик для хлопців та дівчат. Молодь створюватиме власні проекти.

– Ми хочемо довести студентам, що все реально. Реально втілити будь-який проект, реально працювати і в моніторингу, і в аналітиці в досить юному віці, – розповідає голова ГО “Молодіжне об’єднання “Файне місто” Юлія Янчинська.

Окрім того, що молодь реалізовуватиме свої ідеї, студенти навчатимуться менеджменту та вмінню організувати адвокасі-кампанії у формі тренінгів та інтелектуальних ігор від досвідчених тренерів.

– Кожен із тренерів має певний досвід роботи в громадському секторі, має досвід у реалізації власних проектів та займає певні чинні посади в адміністрації міста, – каже координатор з роботи зі спікерами “Студентської доби 2017” Софія Коцур.

Захід “Студентська доба” у Тернополі проводять вже уп’яте. Організовують його учасники громадської організації “Молодіжне об’єднання “Файне місто” за сприянням спонсорів. Цьогоріч участь у проекті візьмуть п’ять студентських команд із Тернопільщини, кожен з яких представлятиме свою Альма-матер.

“Студентська доба 2017” стартує 17 листопада об 11 годині в українському домі “Перемога” .