![246475188_2035069473314559_4787225662793351134_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/246475188_2035069473314559_4787225662793351134_n-640x906.jpg)
Архикатедральний Собор Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці, що у Тернополі, проведе Свято Сім‘ї. На парафіяльну подію запрошують дітей та їх батьків.
Пройде Свято сім’ї у неділю, 24 жовтня. О 12 годині пройде Божественна Літургія. Далі на гостей чекають святкування, забаи та конкурси.
Ще одна Літургія, опісля якої теж будуть розваги на відвідувачів, розпочнеться о 15:00. Виступатимуть на святі сім’ї гурти “Тріода” та “Gloria”. А проведе його Олег Пригода.