додому Новини Тернополян запрошують на стажування у міську раду

Тернополян запрошують на стажування у міську раду

475

vlcsnap-2014-11-21-14h50m31s125Хочете працювати у міській раді? Маєте можливість там постажуватись. Меморандум про співпрацю напередодні підписав міський голова Тернополя та голова громадської організації “Молодіжне об’єднання «Файне місто». Стажерами можуть стати молоді люди, віком до 29 років. Реєстрація охочих вже почалась і триватиме до 1 січня. 

Міськрада готова приймати, “Файне місто” готове брати участь. Тернополян запрошують на стажування у Тернопільську міську раду. Для активної молоді це досвід, і знання про роботу органів місцевого самоврядування, кажуть чиновники, а можливо і перспектива працевлаштування, адже вакансії час від часу з’являються. Весняне стажування триватиме з 1 лютого до 20 квітня, осіннє – з 10 вересня до 30 листопада, тобто в періоди між навчальними сесіями.

– Буде воно відбуватись по двох програмах. Перший варіант – це неповний робочий день, розрахований для тих, хто стажується в межах 4 годин, другий розрахований на тих, хто бажає працювати в органах місцевого самоврядування в Тернопільській міськраді і її структурних підрозділах, не менше 10 годин на тиждень, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Зареєструватись для участі можна на сайті Тернопільської міськоради. Анкети прийматимуть до 1 січня 2015 року. За місяць, до 1 лютого, планують відібрати учасників.


– Учасниками стажування можуть стати студенти вишів від 3 курсу, маючи певний рівень успішності, знання іноземної мови, хоча б одної, а також студенти, які навчаються в аспірантурі, або закінчили віком до 29 років, – каже голова ГО “Файне місто” Василь Томчишиню

Учасник повинен бути громадянином України і вільно володіти українською мовою, вміти користуватись комп’ютером, бути громадсько-активним. Стажування – табу для помічників-консультантів депутатів усіх рівнів або працівників виконавчих органів ради та державних органів. Після проходження стажування учасники отримають характеристики та сертифікати від міської ради, як це практикується у європейських країнах.