додому духовність Тернополян запрошують на Прощу миру до Зарваниці

Тернополян запрошують на Прощу миру до Зарваниці

635

vlcsnap-2014-10-09-16h06m41s194На пішу прощу до Зарваниці під час якої молитимуться за мир, спокій в Україні запрошують усіх охочих. Розпочнеться духовне паломництво Святою літургією в храмі Святого Йосафата, на вулиці Лучаківського в Тернополі, в суботу, 11 жовтня, о четвертій ранку.

В Зарваниці учасники пішої прощі молитимуться за мир в Україні та усіх, хто нині захищає Батьківщину, приступлять до чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері, матимуть нагоду напитися та набрати святої води.

– Кожен з нас задає собі питання, що можу я зробити в такий болючий період для України. Тому ми в тій пішій прощі хочемо просити в Бога за заступництвом Пресвятої Матері Божої Зарваницької опіки і захисту для всіх тих, хто обороняє нашу Батьківщину, просити єдності і миру в Україні, милосердя для нашого народу, – говорить координатор Тернопільського осередку спільноти “Подружні зустрічі” Ольга Ваврикович.

Участь у пішій прощі до Зарваниці може взяти кожен. Розпочнеться паломництво в храмі Святого Йосафата в Тернополі.

– Проща розпочнеться Святою Літургією в храмі Святого Йосафата, на вулиці Лучаківського, одинадцятого жовтня, в суботу, о 4 годині, вдрсвіта. далі пішою ходою вирушаємо до Зарваниці. Додому повертаємося в суботу, о двадцять другій годині автобусом, – каже Ольга Ваврикович.

Аби взяти участь у пішій прощі до Зарваниці потрібно лише попередньо зареєструватися за номером телефону: 0966573267.