додому Новини Тернополян запрошують долучитись до благодійного “Гаражного розпродажу”

Тернополян запрошують долучитись до благодійного “Гаражного розпродажу”

471

vlcsnap-2016-04-14-15h55m02s671Тернополян запрошують долучитись до четвертого благодійного “Гаражного розпродажу”, який проведуть на “Майдані Волі” в Тернополі 24 квітня. Організовує захід міська організація “Об’єднання “Самопоміч”. На розпродажі одні мешканці міста зможуть придбати собі потрібні речі, принесені іншими. Цього разу “Гаражний розпродаж”  приурочений до Великодня, тут проводитимуть різні майстер-класи, будуть аніматори, які розмальовуватимуть дітей, та  ігрова кімната, тож малечу сміло можна брати з собою.  Виручені гроші витратять на купівлю авто та інших необхідних речей для бійців АТО.

Мешканців Тернополя запрошують на четвертий благодійний “Гаражний розпродаж”. Взяти участь у ньому може кожен: одні тернополяни приносячи сувеніри, техніку, вишивки, книги, посуд, картини та багато інших речей, які їм вже непотрібні, інші – за невисокою ціною можуть придбати цікаві для себе речі, і тим самим допомогти воїнам АТО. Адже виручені гроші підуть на придбання автомобіля, який відправлять на Схід. В експозиції є вже чимало цікавого, проте для придбання машини потрібно більше.

– Я думаю, що в кожної людини вдома є речі, які шкода викинути, але вони мають якусь цінність. Просто їх приносьте, ми їх продаєм і збираємо на автомобіль для 128, на цей раз, бригади. Збір речей проводиться по вулиці Т.Шевченка 16. Це можуть бути вишиті речі, сувеніри, електротовари. Вже трошечки речей назбирали це в нас є і телевізори б/у, це є вишиванки, це є книги, сувеніри і такі різні речі, – розповідає голова Тернопільської громадської організації “Об’єднання “Самопоміч” Оксана Бачинська.


Сам розпродаж проводитимуть у неділю 24 квітня на “Майдані Волі”, тож до цього часу тернополяни можуть приносити свої речі за адресою вулиця Шевченка, 16 в приміщення громадської організації “Об’єднання “Самопоміч”. Особливістю четвертого “Гаражного розпродажу” є те, що його приурочили до Великодня, тому окрім традиційного продажу речей тут проводитимуть різні майстер-класи, продаватимуть хенд-мейд на святкову тематику, свічки, прикраси на кошик та випічку. А для дітей працюватимуть аніматори та ігрова кімната.

– Ми живемо зараз в доволі непростий час, і на жаль, складна економічна ситуація. І досить часто ми забуваємо, що насправді живемо в країні, яка веде війну. І ворог в нас доволі сильний. І нашим солдатам, які захищають мирне життя нашої країни там, на Сході, дуже потрібна наша підтримка. Тому просили би тернополян активно долучатися до нашого “Гаражного розпродажу”. Адже в результаті хтось отримає шанс, скажім так, позбутися речей, які їм, в принципі, зараз непотрібні. А хтось отримає шанс придбати потрібну річ за маленьку ціну. А всі разом ми зможемо, завдяки спільним зусиллям, придбати машину, яка дуже потрібна зараз одній з частин, яка воює на Сході, – каже голова політичного осередку “Об’єднання “Самопоміч” у Тернополі Андрій Грицишин.

За три попередні “Гаражні розпродажі” зібрали достатньо коштів, аби купити і відправити бійцям на Схід три автомобілі та потрібні їм речі. Цього разу, організатори гаражного розпродажу надіються, що мешканці міста знову активно братимуть участь у розпродажі.