Головна благоустрій Тернополян запрошують 3 квітня на толоку

Тернополян запрошують 3 квітня на толоку

471

vlcsnap-2015-04-02-13h30m06s144Тернополян запрошують на ще одну толоку. Її планують провести у найближчу п’ятницю. Попередня, організована 20 березня, показала, що сміття на території міських парків, зелених зон та придорожних смугах назбиралось багато. Цього разу прибирати планують парк “Загребелля” та ще кілька ділянок по місту.

Першу цьогоріч загальноміську толоку, заплановану на п’ятницю,13 березня, через погану погоду довелось перенести на тиждень. Прибирали у день сонячного затемнення, проте від результату роботи в місті стало світліше, кажуть комунальники. За один день очистили від сміття зелені зони, придорожні зелені смуги та території міських парків.

– Понад 1000 мішків ми зібрали на зелених зонах. Це дуже багато і говорить про те, що тернополяни все таки смітять. 5 камазів бруду ми вивезли на сміттєзвалище з зелених зон. Це дуже багато, – розповів заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міськради Олег Соколовський.

Вивезли багато, та не все. Попереду – ще одна толока. Її запланували на найближчу п’ятницю, 3 квітня. Цього разу візьмуться за парк “Загребелля”.

– На даний час всі парки прибрані, крім парку “Загребелля”. Ми готуємо потужну акцію по ньому, будуть всі школи, інститути, ми хочемо накрити парк, бо дуже брудний. Також так званий екологічний курінь хоче зробити козацьку кашу, нагодувати нею дітей, і зробити скульптуру зі сміття, щоб показати, скільки за зиму насмітилося, – каже Олег Соколовський.

Першу толоку підтримали представники більше двадцяти організацій, освітяни та медики, розповідають чиновники. Долучитися до загальноміського прибирання просять і тернополян. Кожен може навести чистоту не лише на зелених зонах, а й на прибудинкових територіях, дитячих майданчиках, зачистити підвали і горища. А от садити дерева без дозволу комунальників не варто. Про утримання прибудинкових, прилеглих та закріплених територій в належному стані нагадують і підприємцям. За порушення правил благоустрою Тернополя передбачений штраф.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here