додому надзвичайне Тернополян, які незаконно збирали металобрухт, покарають

Тернополян, які незаконно збирали металобрухт, покарають

584

metalolomБус, заповнений металобрухтом,  зупинили кременецькі міліціонери . З’ясувалося, що метал куплений незаконно, а причетні до цього – тернополяни.

Жителі обласного центру їздили Кременцем й пропонували місцевим мешканцям продати непотрібний метал. За кілограм брухту обіцяли 2,5 гривні. Люди на їхню пропозицію приставали. За словами правоохоронців, тернополяни здійснювали операції з металобрухтом без жодної ліцензії.

– Здійснення операцій з брухтом кольорових і чорних металів без державної реєстрації або без спеціального дозволу підпадає під правову кваліфікацію статті 213 Кримінального кодексу та карається Законом, – пояснив начальник Кременецького райвідділу міліції Володимир Галевич.

Міліціонери встановили трьох осіб, які продали тернополянам брухт, однак кількість металу, який перевозили підозрювані, свідчить, що таких було набагато більше. Слідство у даній справі триває.

Покарання за незаконні операції з металом – штраф від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи від 100 до 200 годин.