додому Новини Тернополян різного віку запрошують на недільні ранкові зарядки із чемпіонкою світу

Тернополян різного віку запрошують на недільні ранкові зарядки із чемпіонкою світу

563

vlcsnap-2016-03-17-15h49m01s313Тернополян різного віку запрошують на недільні ранкові зарядки. Спортивний проект “Руханка з чемпіоном”, який започаткували у Тернополі в минулому році, планують відновити вже цієї неділі, 20 березня. Перше заняття пройде на острівку “Чайка” о 10 годині. Організатором такого дійства є тернопільська спортсменка, чемпіонка світу з пауерліфтингу Лілія Проць. Жінка уже сформувала програму занять, її родзинкою буде скандинавська ходьба.

“Руханку з чемпіоном” у Тернополі розпочнуть вже цієї неділі, о 10 годині, і проводитимуть такі недільні зарядки, доки поки не почнуться перші морози. На такі руханки запрошують усіх охочих тернополян. Мета заходів – допомогти мешканцям міста оздоровитися та тримати свій організм в тонусі. Окрім ранкової зарядки, тернополяни зможуть зайнятися скандинавською ходьбою. Такий вид спорту дуже корисний літнім людям. У результаті такої ходьби поліпшується робота серця та дихальної системи.

– Планувалося з квітня місяця, але оскільки вже тепло більш-менш прийшло в Тернопіль, то цієї неділі 20 березня ми відновлюємо “Руханку з чемпіоном” на острівку “Чайка”. Знаємо, що в минулому році було відкрито декілька вуличних тренажерів, і в мене виникла ідея, щоб допомагати тернополянам оздоровлюватися, підтримувати своє здоров’я. Раніше руханка взагалі починалася на Театральному майдані, але дуже класно, що відкрили вуличні тренажери в кожному мікрорайоні і можна тут краще проводити ці заняття. Плюс є вуличні тренажери. І ще цієї неділі ми продовжуємо заняття зі скандинавської ходьби, – розповідає організатор спортивного проекту “Руханка з чемпіоном” Лілія Проць.

Проводитимуть такі заняття безкоштовно, оскільки організатори розуміють, що не в кожного є гроші на спортзали. Спортсменка показуватиме людям, як правильно виконувати ті чи інші вправи та допоможе підібрати комплекс занять, відповідно до потреб організму. Окрім того, коли потеплішає, такі ж заняття проводитимуть у різних мікрорайонах Тернополя.

– Тут кожен тернополянин собі зможе найти будь-який тренажер для вподобання. І особливо будемо виясняти кому що потрібне. Якщо прийдуть люди, які мають проблеми з суглобами, звичайно це одні вправи, люди які мають проблеми з серцево-судинною, дихальною – це будуть інші вправи. Плюс потрібно навчити провести розминку, правильно дихати, правильно технічно виконувати ці вправи, і в залежності від того, в кого які є проблеми, звичайно, що щось рекомендувати, – каже Ліля Проць.

У минулому році на “Руханку з чемпіоном” приходило чимало людей, це були і старші люди, і молоді люди з дітьми, і школярі та студенти, отож спортсменка надіється, що цього року їх буде не менше.