додому Новини Тернополян просять передавати “Миколайчики” для українських бійців

Тернополян просять передавати “Миколайчики” для українських бійців

474

vlcsnap-2014-11-28-12h36m22s103Тернополян просять передавати “Миколайчики” для українських бійців. Створити для українських воїнів свято закликають волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО. В пакунки можна ставити шоколадки, рукавиці, теплі речі, шапки та листи з привітаннями.

– Зберіть невеличкий Миколайчик, щоб наші бійці, прокинувшись на Миколая в землянці, в окопі, в танку чи в самохідній установці могли відчути, що Миколай прийшов і до них, – закликає представник Об’єднання заради громади «Ядро» Тарас Білан.

Невеличку книжечку, рушничок, шапка, рукавиці, шоколад чи цукерки – такий на перший погляд невибаглий набір стане чудовим подарунком для воїнів. Ці речі треба запакувати і написати: від Святого Миколая.

– 600 ми вже відправили. Зараз на складі десь до 150 є. Ви можете прийти подивитися, які вони різні: є великі, є маленькі. Ми їх не розпаковуємо, бо це має бути сюрпризом від вас хлопцям на передовій. Якщо немає можливості принести до нас, то зберіть їх в себе на підприємствах, зателефонуйте до нас, а наша машина просто приїде і забере від вас напряму, – каже Тарас Білан.

Миколайчики потрібно приносити на другий склад допомоги бійцям АТО, що на вулиці Академіка Дністрянського,10 у Тернополі.