Головна благоустрій Тернополян кличуть 13 березня на загальноміську толоку

Тернополян кличуть 13 березня на загальноміську толоку

406

vlcsnap-2015-03-11-16h42m28s127Влада та громада приведуть місто до ладу. Тернополян кличуть на загальноміську толоку. Таких в рамках двомісячника благоустрою проведуть дві. Перша – у п’ятницю, 13 березня. Насамперед прибратимуть зелені зони, проте долучитись до спільної справи можна і навівши лад біля власної домівки.

Тернополяни часто беруться активно відстоювати комунальне майно, яке належить громаді, і буває відхрещуються від того, що знаходиться за їх парканом, двором, вулицею, коли мова йде про прибирання. А такі території не нічиї, вони – спільні. І навести лад у місті після зими влада та громада мають теж спільно, кажуть чиновники і збираються у п’ятницю, 13 березня, на загальноміську толоку. Долучитись запрошують і тернополян, бо прибирати є що. Найперше візьмуться за благоустрій зелених зон.

– Це паркові зони, великі зелені зони вздовж дороги на Об’їзній, між Монастирського і Слівенською, Фабричною і Текстильною і на Винниченка. Тобто такі лісові зелені зони, які після зими в нас дуже засмічені, – розповіла  заступник начальника відділу благоустрою та екології управління ЖКГ Тернопільської міськради Оксана Лобурак.

Сміття навесні вистачає не лише у посадках край міста, вдосталь лишається і неподалік будівель. Тому на толоку кличуть працівників усіх підприємств та організацій міста.

– Ми робили об’їзд по місту і зауважили дуже багато територій. які є прилеглими до об’єктів торгівлі, громадського харчування, промислових підприємств, і зазначаємо, що території не прибираються. Тому ми звертаємось до всіх керівників, згідно з правилами благоустрою територія прилегла до об’єктів господарювання визначена в 15 метрів по периметру будівлі, але ми просимо, якщо територія трохи більша суміжна, долучитися і прибрати, – каже Оксана Лобурак.

В рамках двомісячника благоустрою у Тернополі відбудуться дві загальноміські толоки. Другу запланували на 3 квітня. Проте чекати їх тернополянам не варто. Наводити лад у власній оселі, в підвалах, на горищах, в дворах треба вже сьогодні. Тільки так Тернопіль по праву новситиме звання файного чистого міста.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here