Головна надзвичайне Тернополянина та мешканку Бережан, які збували та зберігали наркотики, затримала транспортна міліція

Тернополянина та мешканку Бережан, які збували та зберігали наркотики, затримала транспортна міліція

282

Тернополянина та мешканку Бережан, які збували та зберігали наркотики, затримали працівники лінійного відділу на станції "Тернопіль". В наркоторговців вилучили 7 кілограмів макової соломки. Порушникам загрожує позбавлення волі до 6 років.

– В ході обшуків вилучено порядка 7 кілограмів меленої макової соломки, її вартість складає 27 тисяч гривень. Громадянин, житель Тернополя, який займався безпосередньо збутом цієї наркотичної сировини, на даний час затриманий, перебуває в СІЗО, справа кримінальна за фактом збуту наркотичної сировини направляється в суд. Дані особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності, – розповів начальник лінійного відділу на станції "Тернопіль" УМВСУ на Львівській залізниці Ярослав Матвійчук.

Затримали наркоторговців в Бережанському районі. При собі на момент затримання тернополянин мав 5 кілограмів макової соломки та близько 15 тисяч гривень. Далі згідно з санкціями суду, правоохоронці обшукали домівки тернополянина і мешканки Бережанського району, які збували наркотики, і виявили ще 2 кілограми соломки. Порушникам загрожує кримінальна відповідальність.

– По статті 307, як правило без вийнятків, суд приміняє реальну міру покарання, тобто, позбавлення волі. В даному випадку стаття 307 – позбавлення волі на не менше 6 років, – говорить Ярослав Матвійчук.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here