додому надзвичайне Тернополянина, який зникнув 29 січня, знайшли вбитим

Тернополянина, який зникнув 29 січня, знайшли вбитим

348

Труп 30-річного чоловіка знайшли біля залізничної колії у водостічній трубі на масиві "Східний" у Тернополі. В ході розслідування встановили, що помер чоловік від тілесних ушкоджень. Він вийшов з дому ще 29 січня і зник.  Родичі звернулися в міліцію з проханням знайти чоловіка. Працівники лінійного відділу міліції на станції "Тернопіль" з'ясували обставини вбивства.

Ярослав Матвійчук, начальник лінійного відділу на станції "Тернопіль" УМВСУ на Львівській залізниці: "В нього виник конфлікт з власницею цього будинку, яка в ході конфлікту нанесла йому ряд тілесних ушкоджень в області голови, від чого він зазнав спочатку тілесні ушкодження, перебуваючи певний час при свідомості, але протягом десь 10 годин він ще перебував в цьому будинку і після цього наступила смерть".

Далі жінка разом із своїм співмешканцем, аби уникнути відповідальності, везли труп чоловіка на санках приблизно кілометр і заховали його біля залізничної колії.

Ярослав Майтвійчук, начальник лінійного відділу на станції "Тернопіль" УМВСУ на Львівській залізниці: "На даний час громадянка, яка винна в скоєні цього злочину, затримана. Порушено кримінальне провадження за статтею 115 – навмисне вбиство. Вона перебуває в ізоляторі тимчасового утримання. Проводиться кримінальне досудове розслідування, в ході якого до кінця буде з'ясовано всі обставини скоєння цього злочину і відповідно направлено справу для розгляду в суді".