додому Новини Тернополянин Віктор Гурін волонтерить у всеукраїнському проєкті “ДрукАрмія”

Тернополянин Віктор Гурін волонтерить у всеукраїнському проєкті “ДрукАрмія”

425

Вже понад рік спільнота українців під назвою “ДрукАрмія” допомагають нашим воїнам ЗСУ та виготовляють все, що може бути корисним для них на фронті. Тернополянин Віктор Гурін – один з учасників об’єднання добровольців, які безкоштовно передають українським військовим деталі, виготовлені на 3D-принтерах.

“З цього боку у нас експонується різні макети мін, використовуються для навчання, для того, аби сапери вчилися своїй справі не на радянських іржавих банках, а на деталізованих макетах,” – розповідає Віктор. 

До спільноти “ДрукАрмія” може долучитися кожен. Найголовніше – це мотивація та бажання, каже Віктор Гурін. Навіть якщо ви ще не знайомі з 3D-друком, то у цьому немає нічого страшного, всього можна навчитися. В межах проєкту друкують і дорослі, і підлітки. Також долучаються батьки військових, адже цей процес не є таким складним.

З початку повномасштабного вторгнення учасники всеукраїнського проєкту віддрукували понад 25 тонн пластику. ДрукАрмія закликає всіх, хто має можливість, долучитися до 3D друку навчальних матеріалів для новобранців. Кожен принтер, кожен волонтер може допомогти нашим героям бути готовими до захисту нашої землі.