додому Головні Тернополянин Святослав Журовський власноруч збирає дрони для української армії

Тернополянин Святослав Журовський власноруч збирає дрони для української армії

534

Тернополянин Святослав Журовський власноруч збирає дрони для української армії. Чоловік закупляє запчастини для безпілотників партіями з Європи, а далі найцікавіше: збирає дрони у післяробочий час, часто навіть до світанку. За процесом спостерігала наша Христина Черешнюк.

Святослав Журовський передав на фронт понад 20 дронів власного виробництва. Над корисною справою чоловік працює вже три місяці.

“Це було моє хобі кілька років тому. Спочатку були звичайні дрони. Я збирав, літав. Це було мінімальне хобі.  Тепер згодилось”, – розповів нам пан Святослав.

Він починав збирати дрони із китайських запчастин, утім дуже швидко налагодив постачання і тепер закупляє їх партіями з Європи.

” Це рама, мотори, польотний контролер, мікропроцесор. Також можна під’єднати GPRS, але це вже не актуально, бо на фронті РЕБи глушать”, – пояснив він нам конструкцію дрона.

Святослав працює у муніципальній поліції, тож збирає дрони для військових у післяробочий час, а інколи й до світанку.

“Це  свого роду наркотик і воно так затягує! Я розумію, що це складно: збиваю всі життєві ритми, бо не встигаю відпочити і відновитись. Але я думаю, що це потрібно”, – зазначив він.

Святослав передає авторські безпілотні літальні апарати волонтерським організаціям по запиту. На полі бою найчастіше його дронами  користуються тернопільські бригади.

“Дуже добре, що ми можемо їх виготовляти їх власноруч. Звичайні громадяни. Було б дуже добре, щоб держава це робила масово. Варто це робити, бо поки ми можемо і маємо ресурси людські та інтелектуальні, то чому ні?” – зазначив він.

Дрон разом із батареєю коштує майже 400 доларів. Значну частину цих грошей покриває сам Святослав разом із товаришами. Окрім цього, чоловік періодично відкриває збори. Якщо ви хочете долучитись до доброї справи – донатьте. Посилання на банку волонтера ми опублікуємо на сайті TV-4 у розділі “допомога”.