Головна культура Тернополянин дає мільйон гривень на стіну між Україною та Росією

Тернополянин дає мільйон гривень на стіну між Україною та Росією

472

Мільйон гривень на захисну стіну між Україною та Росією виділяє тернополянин,  Гендиректор корпорації "Агропродсервіс", Іван Чайківський. Таким чином підприємець вирішив підтримати рішення Президента України Петра Порошенка і Ради Національної Безпеки та Оборони про негайне будівництво інженерних споруд, тобто стіни, вздовж українсько-російського кордону.

Потреб в українського війська, враховуючи криваві протистояння із терористами на сході України, сьогодні чимало. Налагодження побутових умов, харчування, нестача пального, необхідного спорядження, бронежилетів, – всі ці та інші проблеми сьогодні державі допомагають вирішити доброчинці, даючи свої гроші. Знайшлася підтримка і рішенню Президента України Петра Порошенка та РНБО про негайне будівництво інженерних споруд вздовж українсько-російського кордону.

Тернополянин Іван Чайківський вважає – якщо сьогодні терористи мають пряму підтримку із Росії – і бойовиками і зброєю, то зведення захисної стіни на кордоні з агресором, є невідкладним рішенням та принесе користь захисникам вітчизни не меншу, аніж бронежилети для конкретних військових. Відтак корпорація "Агропродсервіс" вирішила виділити на це мільйон гривень.

– Допомогти захистити свою державу, захистити своїх громадян, своїх людей – це наш важливий, найважливіше завдання, яке ми маєм сьогодні виконати. Тому я десь звертаюся до всіх підприємців Тернопільщини і не тільки, допомогти зараз і захистити нашу державу, створити сьогодні кордон, який фактично за 23 роки незалежності нам не вдалося зробити. Ми, українці, повинні будувати свою державу самі, нам її ніхто не збудує, ні схід, ні захід, – говорить генеральний директор корпорації "Агропродсервіс" Іван Чайківський.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here