додому надзвичайне Тернополяни знову вийшли на майдан та вимагають відставки Уряду

Тернополяни знову вийшли на майдан та вимагають відставки Уряду

383

У Тернополі люди знову вийшли на майдан. Тернополяни обурені кривавими подіями на «Євромайдані» у Києві. Цього разу мітингувальники – це не лише молодь. А переважно люди середнього та старшого віку. Тернополяни вимагають не лише підписання Асоціації між Україною та ЄС. Їхні заклики тепер радикальніші: імпічмент Президенту, відставка уряду та парламенту. 

Організатори нового «Євромайдану» у Тернополі кажуть, ходитимуть по домівках городян і закликатимуть приєднатися до мітингу. Найближчі плани – максимальна мобілізація людей у Київ. Половину вартості за пальне, за словами організаторів, будуть відшкодовані. Хто у столицю поїхати не зможе, закликають приходити на центральну площу міста.

Завтра, 1 грудня, о 12 год. тут розпочнеться позачергова сесія міської ради. Депутати розглянуть лише одне питання: «Про стан громадянських прав і свобод в Україні та підтримку євроінтеграційного курсу України». Продовжить засідання народне віче.

Скільки людей на Театральній площі зараз сказати важко, людей щораз більшає. На місці працює знімальна група TV-4. Подробиці – згодом.