![vlcsnap-2024-05-08-17h56m52s029](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/vlcsnap-2024-05-08-17h56m52s029-640x360.jpg)
На Микулинецькому кладовищі в Тернополі поклали квіти до Меморіалу жертвам сталінських репресій. Це зробили до Дня пам’яті і примирення, аби не забувати про мільйони людей, які загинули у Другій світовій війні.
Спершу священнослужителі провели панахиду, а потім представники влади, військові, рятувальники і поліцейські поклали квіти і запалили лампадки біля меморіалу.
“Сьогодні ми вшановуємо не лише перемогу над нацизмом, а ми сьогодні вшановуємо тих героїв, які загинули у Другій світовій війні і також ми вшановуємо пам’ять героїв, які загинули в російсько-українській війні”, – зазначила Світлана Козелко, начальниця управління культури і мистецтв ТМР.
Нагадаємо, 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні встановила Верховна Рада України у 2023 році, об’єднавши цей день з Днем пам’яті та примирення, який до цього вшановували саме в цю дату.