додому суспільство Тернополяни цікавляться в обласної міліції, чому тернопільський “Беркут” зараз у Києві

Тернополяни цікавляться в обласної міліції, чому тернопільський “Беркут” зараз у Києві

454

Тернополяни цікавляться в обласної міліції, чому тернопільський Беркут зараз у Києві. Вони кликали на зустріч  начальника УМВС України в Тернопільскій області Віктора Сака. Сьогодні близько 15-ї години частина мітингувальників із Театрального майдану прийшли  під стіни обласної міліції на зустріч із депутатами міської і обласної рад та, водночас, поспілкувалися із міліціонерами.

Поруч із управлінням міліції в Тернопільській області депутати міської та обласної рад провели зустріч з тернополянами. Втім, у людей, які прийшли, питань та звернень було більше до правоохоронців, аніж до самих депутатів. Із собою люди принесли світлини із хлопцем, якого вранці було вбито на вулиці Грушевського  у Києві.

Мітингуючі: "Ви такі самі люди як і ми, йдіть до нас, ми будемо жити мирно. Ну не стріляйте в наших дітей, в наших внуків! Просим вас, благаєм".

Також люди запитували правоохоронців чому тернопільський "Беркут" зараз у Києві та кликали на зустріч до себе начальника УМВС України в Тернопільській області Віктора Сака. З людьми говорив начальник міліції громадської безпеки Василь Облещук. Під час зустрічі виникло ще одне питання. Люди повідомили, що на Збаразькому КП у Тернополі міліція зупинила автобус із мітингуючими, який їхав до Києва.

Василь Облещук, начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області: "Поступило повідомлення на 102, що перевозять зброю. Зупинили, перевірили, відпустили, крім продуктів нічого нема".

Зустріч людей із депутатами тривала близько години. Міліція цьому не перешкоджала.

Василь Облещук, начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області: "Подана заявка на мирний захід. Ми за те, щоб захід проходив мирно, 39 статтю Конституції ніхто не відміняв, але треба завчасно подаватись, для того, щоб працівники міліції могли забезпечити правопорядок. Бачите, на сьогоднішній день, на цю хвилину проходе мирно, щодо учасників дійства і організаторів даного заходу пока претензій немає".

Врешті правохоронці повернулися на робочі місця. Мітингуючі – на Театральний майдан.