Головна суспільство Тернополяни пікетували будівництво на “Дальньому пляжі”

Тернополяни пікетували будівництво на “Дальньому пляжі”

285

Громадськість сьогодні пікетувала на масиві Дружба. Люди незадоволені, що однією із тернопільських будівельних компаній відновлено будівництво на території ландшафтного парку «Загребелля», а саме на прибережній зоні Тернопільського ставу неподалік "Дальнього пляжу".

Нам розповіли, що ділянку й справді виділено цій будівельній організації розпорядженням екс-голови ОДА Валентина Хоптяна ще у вересні 2013 року. Користування ділянкою є платним і має термін у 49 років. Втім у цьому розпорядженні дозволяється лише облаштування відпочинкової зони, кажуть громадські активісти і запевняють – будівництво там заборонено, але воно ведеться; вирубка дерев також там незаконна, та попри це дерева зрубують. Як наслідок, сьогодні низка громадських організацій намагалась завадити будівельним роботам, крім цього пікетувала центральний офіс компанії та ходила скаржитись у прокуратуру області.

Наша знімальна група працювала на місці події. Позиції усіх сторін цього будівельного конфлікту та подробиці з’ясовуємо, тож детальний репортаж чекайте у понеділок, в нас на сайті та у "Провінційних вістях".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here