Головна надзвичайне Тернополяни пікетом підтримали мешканців села Врадіївка Миколаївської області

Тернополяни пікетом підтримали мешканців села Врадіївка Миколаївської області

389

Тернополяни пікетом підтримали мешканців села Врадіївка Миколаївської області, де 26 червня правоохоронці згвалтували 29-річну Ірину Крашкову. Сьогодні близько сотні пікетувальників під стінами обласного управління МВС та облдержадміністрацією вимагали припинити у країні міліцейське свавілля. Такі ж акції пройшли вже в Миколаєві, Запоріжжі, Сімферополі, Черкасах, Харкові та Донецьку.

Підтримати громаду Врадіївки вирішили і тернополяни, сьогодні пікет організували під обласним управлінням міліції та облдержадміністрацією. Учасники мітингу говорили про те, що таких "врадіївських" злочинів в Україні чимало, тільки люди бояться про це розповідати.

Олексій Кайда, народний депутат України: "Чому сталась Врадіїівка? Тому що люди мовчали, тому це вже виявляється, що не перших випадок згвалтування у Врадіївці, паплюження людей і так далі. Тому наше головне завдання – збудити людей, щоб вони не мовчали, щоб вони говорили, кричали, мітингували, не боялися перш за все".

Учасники висловили свою солідарність із мешканцями Врадіївки. По завершенні мітингу під стінами обласної міліції, пікетуючі попрямували до облдержадміністрації, де провели аналогічний пікет. Все відбулось спокійно, правоохоронці з пікетуючими не дискутували.

Василь Облещук, заступник начальника УМВСУ в Тернопільській області: "Дійсно та подія, яка сталась, ніхто її не одобрює, є з цього приводу офіційна позиція Міністра внутрішніх справ, крім того, буде винесено це питання на колегію. Міліція Тернопільщини виконує ті функціональні обов'язки, які на неї покладаються, і за послідній час я не пам'ятаю жодної конфліктної ситуації, у якій би працівник міліції так чи інакше поступив, в межах виконання своїх службових обов'язків".

Василь Облещук визнає: після врадіївських подій, люди прискіпливіше реагують на будь-які дії з боку правоохоронців. Тому на Тернопільщині створили групу у складі психолога, слідчого та працівників міліції, які у будь-яких конфліктних ситуаціях оперативно реагують на звернення.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here