додому благоустрій Тернополяни нарікають на слизькі тротуари

Тернополяни нарікають на слизькі тротуари

462

Тернополяни нарікають на слизькі тротуари. Якщо проїжджа частина у Тернополі здебільшого чиста від снігу та криги, то пішоходам під час відлиги, яка панує у місті, пройти без труднощів дається не всюди.

Мороз уночі та плюсова температура вдень пертворюють тернопільські тротуари у ковзанку. Комунальнипи поступово прибирають пішохідні доріжки від льоду та посипають їх шлаком, піском і сіллю. Втім перейтися тротуаром без загрози впасти пішоходам дається не всюди.

Олег Головчак, тернополянин: "Слава Богу ше не падали, але то шо бачим як жінки старенькі ідуть по льоді і навіть пісок не посипається, дуже зле".

Наталія, тернополянка: "Я собі купила шипи такі спеціальні на взуття, але ну дуже ця дорога погана, важка. Падають люди, падають".

Ігор Ігор Гаврилишин, тернополянин: "Не буду грішив, пісочок таки сиплять, так і є, місцями, но уборка тротуарів погана дуже".

Рятувальники в свою чергу радять людям самим убезпечити себе від можливого падіння під час ожеледиці.

Олена Воробець, помічник начальника територіального управління МНСУ в області: "Взуття бажано носити в даний момент шиповане, людям похилого віку бажано не соромитися а брати з собою палиці із шипом, із гумовим наконечником для того щоб мати опору і не впасти. Необхідно йти завжди на зігнутих ногах, руки бажано не тримати у кишенях, для того щоб могти балансувати тілом. Під час падіння бажано повернутися і постаратися впасти на бік, після чого перекотитися щоб зменшити силу удару на тіло".