Головна суспільство Тернополяни йшли голосувати на вибори Президента, як на свято

Тернополяни йшли голосувати на вибори Президента, як на свято

495

Тернополяни йшли голосувати на вибори Президента, як на свято. Робити вибір приходили сім'ями і одягали вишиванки.

На виборчій дільниці №611096 людей не бракувало навіть вранці. Розташована дільниця в одному з корпусів Тернопільського національного економічного університету. Тут голосують мешканці будинків на вулицях Бережанська, Загребельного, Грабовського, Волинська. Але особливість дільниці у тому, що окрім звичайних мешканців Тернополя, голосують тут студенти, які живуть у гуртожитках ТНЕУ.

Голова молодіжної організації "Файне місто" розповів: молодь цих виборів активна. Саме студенти у листопаді минулого року розпочали "Революцію гідності", тож і зараз мають зробити свій вибір.

– По гуртожитках ходимо, одне одного підтримуємо, кажемо, що треба йти голосувати, телефонуємо, щоб сьогодні приїхали з дому, а не завтра, і проголосували. Ми дуже раді, що зараз молодь в місті активізувалася, багато флеш-мобів провели, провели багато акцій, створили відеороликів. Молодь підходить активно до того, щоб усі усвідомили важливість того, що треба прийти на вибори і проголосувати, – розповідає голова молодіжної організації "Файне місто" Рустам Ергешов.

Голова виборчої дільниці звітує: голосування проходить спокійно і без порушень.

– Дільниця виборча відкрилася вчасно. Не було ніяких інцидентів. Порушень наразі не виявлено. Наплив людей о дев'ятій годині був і зараз ми також чекаємо, що в обід вже більше студенти будуть підходити і, можливо, такі молодші люди, бо старші були зранку. Студенти зазвичай пообіді приходять. Вони до обіду приходять менше, але вже є явка студентів, то будемо надіятися, що пообіді вони активніше будуть брати участь у виборчому процесі, – говорить голова виборчої дільниці Тернополя, що знаходиться у корпусі ТНЕУ Інна Огороднік.

На дільниці станом на 11 годину дня проголосувало близько 400 людей, а це майже 20% виборців. Тернополяни сподіваються, наша область покаже рекордну явку на вибори, бо до цього спонукають події в країні. Люди діляться, за якими критеріями обирали Президента.

– Я хотіла вибрати людину, яка добре знається в економіці і зможе регулювати саме цю сферу, є авторитетною, вже проявила себе у хорошому сенсі. 

Тернополяни із собою на вибори брали маленьких помічників – донечок і синочків. Кажуть, голосують не тільки для себе, а перш за все для них. 
– Очікуємо змін. Можливо, прихід нової влади дасть якісь кардинальніші зміни, які будуть наслідком тої революції, бо ми усі вболівали, боролися. 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here