додому Новини Тернополянка Вероніка Турлай представлятиме Україну на конкурсі краси в Дубаї

Тернополянка Вероніка Турлай представлятиме Україну на конкурсі краси в Дубаї

961

Ще два роки тому Вероніка Турлай вперше пішла у модельну школу. Сьогодні вона вже впевнено крокує подіумом та отримує перші досягнення у цьому напрямку. Юна тернополянка здобула титул “Міні Міс Україна 2024” у номінації “Талант” у своїй віковій категорії.

“Все почалося з того, що батьки мене завели в модельну школу, щоб я навчилася модельним навикам, гарно ходити та себе поводити. Там я вперше виступила на подіумі,” – розповідає дівчинка. 

На конкурс краси “Міні Міс Україна 2024” з’їхалися близько 50 дітей з різних куточків країни. Під час заходу відбувся парад національного костюму “Моя Україна – незламна країна”, Barbie-дефіле, презентація талантів та амбасадорів соціальних проєктів. Образи Вероніці допомагали створювати фахівці Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Модельну школу Вероніка поєднує разом з навчанням. Юна тернополянка закінчила третій клас в Тернопільській школі №14. Однокласники, розповідає вона, підтримують її захоплення.

“Мені конкурси краси не заважають для навчання. Я їх добре поєдную. Я закінчила школу з грамотою. | Вони мене перше вітали, а потім кажуть, класно, що в мене , в нас в класі є така дівчинка, як ти,” – ділиться Вероніка. 

У майбутньому Вероніка Турлай мріє стати професійною моделлю. Наразі ж дівчинка старанно працює, аби втілювати свою мрію в життя.