![qbog6assgdqkmryhnfgy-e1689594118675](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/qbog6assgdqkmryhnfgy-e1689594118675.jpg)
Аферисти продовжують виманювати гроші у тернополян. У таку пастку потрапила 31-річна жителька обласного центру.
До співробітників Тернопільського районного поліції із заявою про шахрайство звернулася тернополянка. Як повідомляють правоохоронці, в одній із соціальних мереж жінка отримала повідомлення від подруги з проханням позичити кошти. Потерпіла на вказаний рахунок перерахувала 7000 гривень. Лише згодом заявниця зрозуміла, що сторінка знайомої була зламана, а кошти вона надіслала аферистам.
Дану подію слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.