додому суспільство Тернополянам та гостям міста під час свят буде весело та цікаво, обіцяють...

Тернополянам та гостям міста під час свят буде весело та цікаво, обіцяють у міській раді

560

Виставка різдвяних шопок і дідухів, фестиваль вертепів "Українське Різдво", благодійна акція "Зроби добро на Різдво", концерт "Для тих, хто в дорозі" – це неповний перелік заходів, які планують провести в Тернополі під час новорічно-різдвяних свят. В міському управлінні культури та мистецтв міськради запевняють: тернополянам та гостям міста під час свят буде весело та цікаво.

Новорічно-різдвяні свята в Тернополі розпочали дитячими ранками до Дня Святого Миколая, запаленням головної ялинки області та освяченням різдвяної шопки на Театральному майдані Тернополя. Попереду на городян чекає чимало заходів, зокрема з 27 грудня в Українському  домі "Перемога" стартувала виставка дідухів та різдвяних шопок. На дивовижні композиції вихованців станції юних натуралістів та учнів тернопільських шкіл можна подивитися впродовж усіх свят. У Новорічну ніч на Майдані Волі тернополян чекає розважальна програма та святковий феєрверк.

Василь Кармазини, заступник начальника управління культури і мистецтв Тернопільської міськради: "1 січня – це 105 річниця від Дня народження Героя України – Степана Бандери. Теж в Українському домі буде урочиста академія. Потім буде підняття державного прапора наТеатральному майдані, а також покладання квітів і народне віче на майдані біля пам'ятника Степану Бандері".

Новинкою цьогорічних свят в Тернополі стане акція "Зроби добро на Різдво". Галицький муніципальний камерний оркестр за домовленістю з міським відділом охорони здоров'я даватиме благодійні концерт в лікарнях міста, а також завітає до одиноких та хворих людей. А для тих, хто в дорозі, оркестр гратиме на залізничному вокзалі Тернополя 8 січня. На традиційний фестиваль "Українське Різдво" тернополян та гостей міста запрошують 12 січня: на Майдані волі виступатимуть вертепи. На маленьких тернополян чекають благодійні театралізовані ранки"Ялинка міського голови", які проведуть 13 і 14 січня.

Василь Кармазин, заступник начальника управління культури і мистецтв Тернопільської міськради: "Планується обслужити приблизно 4 тисячі дітей, які отримують солодкі подарунки. А на другий день, 15 січня, ми проведемо фестиваль для дітей з особливими можливостями "Повір у себе". Там буде приблизно 700 чоловік ми так розраховуємо. Для них буде також показано дві вистави і теж вони отримають святкові подарунки".

На свято Богоявлення Господнього, 19 січня, в парку Шевченка біля Хреста на честь Хрещення Київської Русі освятять воду. Того ж дня в палаці культури "Березіль" можна буде побачити дійство "Лемківський Йордан". Перелік усіх заходів в Тернополі можна знайти на сайті міськради.