додому духовність Тернополян закликають допомогти дітям із вадами зору

Тернополян закликають допомогти дітям із вадами зору

635

Долучитися до благодійної акції "Серце до серця" та допомогти дітям з вадами зору закликають мешканців Тернопільщини. Триватиме акція до 27 квітня. Гроші збиратимуть волонтери, які матимуть скриньку з відповідною символікою благодійного фонду "Серце до серця".

Цього року організатори благодійної акції "Серце до серця" планують купити обладнання для дітей з вадами зору. Щороку в більше 350 тисяч дітей медики вперше виявляють хвороби очей. 80% патології діагностують у дітей до 7 років.

– В нас прийнято рішення, на базі лікарні "Охмадит" обладнати кабінет, який буде займатися хірургічним лікуванням косоокості. Області планують гроші направити на обладнання такого кабінету, а  інші гроші будуть спрямовані на проведення хірургічних операцій дітям з областей. Відповідно, скільки грошей ми назбираємо в нашій області, стільки дітей зможуть пройти таке лікування, – пояснює координатор акції "Серце до серця" в Тернополі Арсен Ляхоцький.

Акція "Серце до серця" триватиме до 27 квітня. Спочатку волонтери збиратимуть гроші на підприємствах, установах та організаціях. 26-27 квітня відбудеться фінал акції. Волонтери вийдуть на вулиці і проситимуть долучитися тернополян, гостей міста та допомогти дітям з вадами зору. Долучатися до акції просять волонтерів. Будь-яка допомога важлива, найголовніше – це небайдужість і бажання допомогти.

– У всій області діють зараз штаби. В Тернополі штаб акції діє на базі "Молодої просвіти", туди кожен волонтер може звернутися, отримати інформацію, скриньки, ідентифікатори. Кожен волонтер буде мати при собі ось таку скриньку, вона буде запломбована, буде мати певний номер. В цю скриньку будуть збиратися гроші. Кожен волонтер буде мати ідентифікатор на шиї, – каже Арсен Ляхоцький.

Кращі волонтери акції влітку зможуть взяти участь у сплаві річкою Дністер, побувати на музичному фестивалі "Вудсток".