додому Новини Тернопільським депутатам пропонують безкоштовні книги

Тернопільським депутатам пропонують безкоштовні книги

1217

Тернопільським депутатам пропонують безкоштовні книги. Підручники – на різні теми, що стосуються їх діяльності. Народні обранці можуть завантажити книги у рамках проекту “На замітку депутату”.

Проект “На замітку депутату” започаткували, аби народні обранці змогли підвищувати рівень загальної обізнаності та кваліфікацію. Розпочався він зі звернення депутата міськради Андрія Шкули. Тож віднедавна у міськраді з’явився список книг, пропонованих для прочитання.

– В рамках проекту ми відібрали книги за допомогою експертів, які будуть спрямовані на розвиток депутатської діяльності. Це на підвищення рівня кваліфікації в їхній роботі, на розвиток комунікативних навичок, на орієнтування в урбаністиці, енергозбереженні,- розповідає керівник благодійного фонду MagneticOne.org Яна Желябіна.

В книгах також висвітлені основні аспекти законотворчої діяльності, як відстоювати позицію свою та своїх громадян. Усі вони – українською мовою та безкоштовні.

– Книги можна завантажити за допомогою сканера QR-коду, за допомогою телефонного пристрою або ґаджета іншого. Наводити телефоном на код і книжка одразу завантажується. Книги всі є в безкоштовному доступі, – каже Яна Желябіна.