Головна суспільство Тернопільських школярів кличуть до армії

Тернопільських школярів кличуть до армії

272

Тернопільських школярів кличуть до армії, втім, це не мобілізація неповнолітніх у Збройні сили України, а плановий інформаційний захід для учнів старших класів, на якому діючі військові розповідають про свою ратну професію, яку у майбутньому може обрати для себе молодь.

До Тернопільської спеціалізованої школи №3 завітали військові – по представнику від військкомату, Військово-морських сил України і Прикордонних військ. Вони зустрілися із старшокласниками, яким розповіли де в Україні можна здобути військову освіту і спробували довести, що захист батьківщини – не високі слова, а почесна професія оборонця своєї землі та свого народу. Аргументів для цього у військових сьогодні достатньо, і попри напруженість на кордонах, а також факт передислокації військово-морських сил України  із окупованого Криму, вони продовжують захищати Україну.

– В психологічному плані, фізично досить важко нашим воїнам зараз, тим більше на кордоні і в інших військових формуваннях, які зараз діють, особливо на східних теренах України – основне, це стійкість, мужність їхня, – розповідає представник державної прикордонної служби України по добору в Тернопільській області Микола Любець.

– Вы знаете, что 29 апреля закончился полностью вывод личного состава с окупированной територии Автономной республики Крым. Сейчас продолжается ещё вывод материальных, технических средств военно-морских сил Украины и так как личный состав уже тот, который вышел из Крыма находится здесь, нам необходимо провести востановительную работу и провести работу по новому уомплектованию Вооруженных сил Украины личным составом, – каже представник штаба Військово-морських сил Збройних сил України Максим Лук'яненко.

Важливість віськово-патріотичного виховання у дітей та молоді применшити сьогодні важко, кажуть у свою чергу педагоги, адже тривожність нинішньої ситуації в Україні впливає не лише на дорослих.

– Військово-патріотичне виховання зараз вийшло напевно на перший план, тому, що ситуація до цього звичайно зобов'язує і сьогоднішня зустріч, це напевно ще один крок до змужніння наших дітей, особливо хлопців, тому, що представники, які зараз є в нашій школі, будуть розповідати про найсильнішу, наймужнішу професію – професію військового, який захищає наші кордони і на суші і з моря, це зараз надзвичайно актуально, – каже заступник директора Тернопільської спеціалізованої школи №3 з навчально-вихової роботи Любов Шендеровська.

– Наша присутність в навчальних закладах міста Тернополя зовсім не означає, що ми заберемо чиїхось дітей в армію. я хочу заспокоїти і в першу чергу звертаюся до батьків, приводу з хвилювання абсолютно ніякого немає. Сама головна мета нашої роботи на сьогоднішній день – це надати інформацію і, якщо треба, допомогти комусь у виборі певної професії. Ще раз наголошую: ніякої агітації щодо негайного збору до лав Збройних сил не йдеться, – розказав начальник відділу Тернопільський міський військовий комісаріат Ігор Ларін.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here