Головна суспільство Тернопільських міліціонерів, які упродовж місяця на сході України охороняють правопорядок, змінять іншими

Тернопільських міліціонерів, які упродовж місяця на сході України охороняють правопорядок, змінять іншими

287

Тернопільських міліціонерів, які упродовж місяця на сході України  охороняють правопорядок, змінять іншими. В суботу, 5 липня, на схід із нашої області поїде близько 50 правоохоронців, які змінять на постах своїх товаришів, аби ті вдома перепочили. Сьогодні міліціонери, що готуються до відрядження, отримали те, чого не мали їх попередники – індивідуальні аптечки з усім необхідним для служби у бойових умовах.

Індивідуальні аптечки для тернопільських міліціонерів, які їдуть у відрядження на схід України – подарунок громади. Нині на забезпеченні в правоохоронців такої розкоші, як аптечка для кожного – немає. На звернення працівників міліції, відгукнулися медики Тернополя. Вони зібрали гроші та  формували 50 комплектів підручних медичних засобів.  Спершу, розповідають, знайшли компактні сумки, що могли б чіплятися на пояс або носитися через плече. Наповнювали їх, попередньо ознайомившись із практикою комплектації військових аптечок у світі. Серед потрібного у бойових умовах, в комплект аптечки увійшли медикаменти та лікарські засоби, що використовуються при кровотечах, переломах, проникаючих пораненнях, при шоці, больовому зокрема, протиотруйні засоби та антиалергічні.

– Ми максимально старалися заповнити її так, як це є в інших арміях, як є, повинно і бути в нас. Перше, що ми зробили – це надрукували інструкцію, в якій є препарати в даній аптечці, щоб відразу було можна зрозуміти – цей препарат в якому випадку застосовується і також на цьому, з другої сторони, ми їм зробили псалом 90 надрукували, це псалом, який охороняє будь-яку людину, яка в небезпеці, – розповідає заступник начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міськради Ольга Ярмоленко.

Вже у суботу 5 липня тернопільські міліцонери поїдуть на схід України, аби змінити там своїх товаришів, які вже місяць охороняють правопорядок на Харківщині.

– Не можем сказати чи в нас буде несення служби на блокпостах, чи буде несення служби десь патрулювати місто, чи йти вже десь безпосередньо в райони проведення антитерористичної операції. Прибудем на місце дислокації, тоді нам вже буде поставлене конкретна задача. Ніхто не може передбачити на скільки часу і які будуть поставлені завдання. Звичайно хотілось, щоб чим поскоріше, щоб вже то всьо завершилось, – говорить заступник начальника міського відділу міліції Тернополя Андрій Фірман.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here