Головна культура Тернопільський вокальний квартет “Акорд” пройшов у чвертьфінал польського телеконкурсу “Тільки музика”

Тернопільський вокальний квартет “Акорд” пройшов у чвертьфінал польського телеконкурсу “Тільки музика”

1791

vlcsnap-2016-04-19-13h42m10s845Тернопільський чоловічий вокальний квартет “Акорд” пройшов у чвертьфінал польського телевізійного конкурсу “Тільки музика”(аналог українському Х-фактору). Чоловіки виконали українську пісню “Ой, чий то кінь стоїть”, вразили суддів і отримали чотири “так”. Українська пісня не вперше звучала із сцени польського проекту “Тільки музика”. У попередні роки гурти з України вже брали участь в цьому конкурсі. У 2012 році перемогу здобув українсько-польський гурт “Еней”. Не зупинитися у чвертьфіналі планують і вокалісти “Акорду”.

Тернопільський квартет “Акорд” відомий не лише у нашому місті. Співаки виступають не лише за межами міста, а й за кордоном. Участь у польському телепроекті – це, насамперед, досвід, цікаві враження та новий щабель у розвитку квартету, кажуть вокалісти.

За виконання української пісні “Ой, чий то кінь стоїть”, квартет “Акорд” отримав чотири “так” від суддів проекту та пройшов до наступного етапу проекту. Чвертьфінал конкурсу відбудеться у травні. Слідкувати за участю тернопільського чоловічого вокального квартету “Акорд” у польському телевізійному конкурсі “Тільки музика” можна у соцмережі Facebook.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here