додому Новини Тернопільський школяр Арсен створив телеграм-бота для екскурсій Тернополем

Тернопільський школяр Арсен створив телеграм-бота для екскурсій Тернополем

406
Тернопільський школяр Арсен створив телеграм-бота для екскурсій Тернополем. Мовою програмування хлопець цікавився ще з 14 років. А два місяці тому Арсену прийшла ідея створити бот-гід у соціальній мережі телеграм. З його допомогою користувачі мають можливість дізнатись про історичні місця Тернополя та області, легенди про місто, побачити прогноз погоди, а також – події та новини нашого краю. За два місяці ботом користувались близько п’ятисот людей. Із юним програмістом спілкувалась наша Христина Черешнюк.
Мовою програмування тернополянин Арсен цікавився ще з 14 років. Хлопець вивчав все самостійно: проходив онлайн-курси, переглядав ютуб-канали.

Арсен Горобець, який створив телеграм-бот для екскурсій Тернополем, каже: “Я робив, як всі програмісти, якісь малесенькі програми, а тут хотілось чогось цікавішого”.

Так Арсену прийшла ідея створити бот-гід Тернополем. Спочатку хлопець думав, що користуватиметься ним лише сам, утім пізніше зрозумів, що ідея цікава багатьом. Адже може приносити користь. За допомогою бота – користувачі телеграму мають можливість дізнатись про історичні місця Тернополя та області, легенди про місто, побачити прогноз погоди, а також – події та новини нашого краю

“Найбільше запитів було, там де цікава інформацію про заклади і ресторани. Погода також і події, які будуть у Тернополі. Загалом зайшло близько 500 людей“.

Арсен каже, постійно вдосконалює свого бота та враховує зауваження та побажання, які йому пишуть користувачі. Зараз хлопець навчається в 11-тому класі і вже точно знає, чим хоче займатись у майбутньому. Звісно, це програмування!