додому Новини Тернопільський школяр Назар Сохор переміг на чемпіонаті Європи зі швидких шахів

Тернопільський школяр Назар Сохор переміг на чемпіонаті Європи зі швидких шахів

44
Тернополянин Назар Сохор здобув перемогу на чемпіонаті Європи зі швидких шахів у категорії U-14, який проходив у Празі. У цьому турнірі брали участь 71 спортсмен. Назар також отримав медаль за третє місце у командному чемпіонаті.
Назар набрав сім з половиною очок з дев’яти можливих, що дозволило йому виграти золоту медаль. Після першої поразки він виграв більшість поєдинків, і лише остання партія завершилася внічию. Перед фінальним поєдинком Назар перевірив турнірну таблицю і зрозумів, що нічия забезпечить йому перше місце.
У командному чемпіонаті Назар отримав бронзову медаль. Він грав на першій дошці у складі команди, яка завдяки злагодженій грі зайняла третє місце.
Назар займається шахами з шести років і має намір досягти високих розрядів у цьому виді спорту. Наразі він є кандидатом у майстри спорту України. У класичних шахах його рейтинг складає 2090, а для отримання міжнародного КМС потрібно досягти 2200. Для звання гросмейстера необхідно досягти 2500. Назар любить шахи за їхню різноманітність та можливість розробляти свою тактику, а також насолоджується позиційною грою.