![vlcsnap-2018-06-18-16h12m01s264](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2018/06/vlcsnap-2018-06-18-16h12m01s264.jpg)
Масовий спортивний забіг відбувся у нашому місті. Тернопільський півмарафон зібрав чимало любителів та професіоналів спорту з різних куточків України, і не тільки. Бігуни на різних дистанціях – 5, 10 та 21 кілометри випробовували власні сили.
Масовий спортивний забіг відбувся у нашому місті. Тернопільський півмарафон зібрав чимало любителів та професіоналів спорту з різних куточків України, і не тільки. Бігуни на різних дистанціях – 5, 10 та 21 кілометри випробовували власні сили.