додому Новини Тернопільський педагог Любов Шендеровська презентувала нову поетичну збірку

Тернопільський педагог Любов Шендеровська презентувала нову поетичну збірку

1877

Шанувальників творчості заступника директора третьої школи Тернополя Любові Шендеровської зібрала презентація її книжки. Це же четверта збірка, доробок вдалось представити перед публікою у символічний для жінки, педагога і поетеси день.

У житті Любові Шендеровської 30 вересня – потрійна подія. Це день її хрещення, одруження і презентації четвертої збірки поезії. Тож книжка має символічну назву – “Віра, Надія, Любов”. Увійшли до неї понад сотня поезій, написаних за останні кілька місяців. Улюбленій справі – віршуванню – жінка присвячує чимало вільного часу. Як результат – щотижня на світ з’являється по кілька нових віршів.

– Я завжди сперечаюся з людьми, які кажуть: я йду і мені диктує щось поезію. Мені ніколи в житті нічого не диктує, я завжди знаходжу натхнення в якійсь першій фразі, яка мені запам’яталась, я можу ходити з цією фразою декілька днів. А тоді, я дуже люблю Франка, і він казав, що якщо би я чекав натхнення, я б нічого не написав. Тому я сідаю і в мене тоді починається процес творчості, – розповідає заступник директора Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3, авторка збірки Любов Шендеровська.

Любов Шендеровська – заступник директора у третій школі Тернополя, а ще – вчитель української мови та літератури. Каже: улюблена робота теж впливає на творчий процес, адже в голові вже багато чужих поезій. Власне поетичне слово народжується важко, але особливо дороге.

До збірки “Віра. Надія. Любов” увійшли вірші про улюблену пору року, філософію жінки, родинний затишок, любов, а також філософська лірика.