додому Головні Тернопільський одинадцятикласник, якому в школі раптово стало недобре, помер в лікарні (оновлено)

Тернопільський одинадцятикласник, якому в школі раптово стало недобре, помер в лікарні (оновлено)

367

indexРаптово помер одинадцятикласник із 21 школи Тернополя. Як повідомляє директор навчального закладу, хлопцеві раптово погіршало близько 8:30, ще до початку уроків. Швидкою його доправили у обласну дитячу лікарню, звідки за повідомили, що юнак помер.

– Половина дев’ятої, перед навчанням, в нас навчання розпочинається о дев’ятій годині ранку. Хлопчик прийшов до школи і були вже дві дівчинки присутні, він просто сів за парту, знепритомнів і впав на підлогу, – розповідає директор Тернопільської ЗОШ №21 Наталія Секелик.

– Медична сестра школи надавала допомогу до приїзду швидкої допомоги, яка приїхала до десяти хвилин у школу, і після чого дитина була госпіталізована, відтранспортована в обласну дитячу лікарню, де наступила смерть дитини. Причини смерті попередньо сказати не можу, це встановить судово-медична експертиза і після проведення всіх необхідних процедур, – говорить заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Володимир Кучма.

У лютому 2014 року хлопець стаціонарно лікувався від ревматизму, втім ця хвороба спричинити таку раптову смерть не могла, вважає Володимир Кучма.

– Він стояв на диспансерному обліку з приводу ревматизму, це є досить, скажемо, серйозне захворювання, хронічне захворювання, але признаків погіршення стану дитини протягом літа не було, за медичною допомогою за останній місяць мати не зверталася.

Співчуваємо батькам, рідним і близьким. В скорботі учні і педагогічний колектив школи.