![a8e8fccce03b962e8a04d7b18f8e39e036b238d8](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/a8e8fccce03b962e8a04d7b18f8e39e036b238d8-640x428.jpeg)
Владі Тернополя таки вдалось продати радянський літак за 300 тис. грн. Торги відбулися ввечері у понеділок, 7 листопада.
На аукціон зареєструвався лише один учасник – приватне підприємство «Креатор Буд».
Фірма одразу запропонувала за літак 300 тисяч гривень, що на 55 тисяч гривень більше за стартову ціну. Хочу нагадати, що раніше літак був частиною композиції, встановленої у 70-х роках при вході до тодішнього Комсомольського парку (сучасний Парк Національного відродження), але у квітні цього року в рамках декомунізації його демонтували.
Виручені гроші використають для купівлі безпілотників на потреби Збройних сил України.