![photo_2024-03-19_19-11-58](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-19_19-11-58-640x360.jpg)
Тернопільський єдиноборець здобув «бронзу» на Кубку Європи з джиу джисту, який відбувся у Бельгії. За першість у своїй категорії боролося понад 500 спортсменів з 33-ох країн. Та суперники не завадили національній збірній України з джиу-джитсу здобути 18 медалей: 5 золотих, 8 срібних та 5 бронзових. У складі української команди успішно виступив тернопільський єдиноборець Вадим Биць. 15 -річний хлопець посів третє місце у розділі файтинг. Юний спортсмен вже повернувся із відзнакою додому та продовжує свої тренування. Зі спортсменом спілкувалася наша знімальна група.
15-річний тернополянин Вадим Биць вже 9 років професійно займається джиу-джитсу. Хлопець має чимало спортивних нагород. Зокрема, він п’ятикратний чемпіон України та трикратний призер Європи. А днями єдиноборець здобув “бронзу” на Кубку Європи з джиу-джитсу, який відбувався у Бельгії.
У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 33 країн світу. Загалом національна збірна України з джиу-джитсу виборола 18 медалей: 5 золотих, 8 срібних та 5 бронзових. Цей результат дозволив посісти 4-те загальнокомандне місце серед 33 країн.
Більше – у сюжеті.