додому Новини Тернопільський футбольний клуб “Нива” з перемоги: розпочав другий етап змагань у групі...

Тернопільський футбольний клуб “Нива” з перемоги: розпочав другий етап змагань у групі “Вибування”

487

Тернопільський футбольний клуб “Нива” з перемоги розпочав другий етап змагань Першій лізі України. Жовто-зелені наразі змагаються у групі “Вибування”. Дебютний матч року тернополяни зіграли на виїзді проти футбольного клубу “Гірник-Спорт” із Горішніх Плавнів, Полтавської області. Подробиці футбольного поєдинку читайте у сюжеті.

Днями у Горішніх Плавнях тернопільська “Нива” провела свій перший офіційний поєдинок у 2024 році. У дебютній грі групи «Вибування» тернополяни зустрілись із футбольним клубом “Гірник-Спорт”. На початку поєдинку більше володіли м’ячем господарі поля, але створити небезпечний момент у ворота тернополян, суперникам не вдалося.

Проте на 12 хвилині матчу “Нива” перевернула сценарій гри. Арсентій Дорошенко віддав довгу передачу на Андрія Різника, який увірвався в штрафний майданчик суперників. Проти тернополянина сфолив Євгеній Мор

Команди навʼязували багато боротьби одна одній, небезпечний момент відбувся на 22 хвилині зустрічі. Гравець “Ниви” Олег Хруставка скинув м’яч на дальню стійку воріт, де замикати повинен був Андрій Зінь, проте відправити мʼяч у сітку воріт, не вдалося. Впродовж другого тайму тернополяни проводили швидкі контратаки, але реалізувати їх у забитий гол не вдалося. Тому матч закінчився із рахунком 1:0 на користь “Ниви”.

“Я вважаю, що ми не мали програвати, але десь не вистачило, як то кажуть завершального удару, майстерності, щоб реалізувати  ті моменти, які були в нас у грі”, – зазначив Валерій Куценко, головний тренер ФК “Гірник-Спорт”.

Головний тренер тернополян Олександр Стахів говорить, що грою команди залишився задоволений, проте потрібно більше працювати над реалізацією моментів.

“Було нам важко, бо всі збори пройшли на штучних полях і зразу перебудуватися на поле було важко. Тому хлопцям було важко грати той футбол, який ми хочемо грати, але позитивний результат мене тішить”, – розповів головний тренер “Ниви”.

Наступний матч тернополяни зіграють вдома на міському стадіоні ім. Романа Шухевича. “Нива” зійдеться у протистоянні із футбольним клубом “Діназ” із Вишгорода, Київської області. Гра запланована у суботу, 30 березня.