додому Новини Тернопільський фріфайтер переміг на міжнародному професійному турнірі зі змішаних єдиноборств

Тернопільський фріфайтер переміг на міжнародному професійному турнірі зі змішаних єдиноборств

798

vlcsnap-2016-07-11-16h14m27s035Ігор Слюсарчук – тернопільський двократний чемпіон світу з фрі-файту повернувся з Китаю, де на 4 хвилині нокаутував суперника. До цього турніру спортсмен готувався 6 тижнів. Така швидка перемога навіть для нього виявилась неочікуваною. Ігор зізнався, що розраховував на довготривалу сутичку, бо противник – Олексій Кісер – значно важчий і досить сильний боєць.

Тернопільський фріфайтер повернувся з перемогою з міжнародного професійного турніру зі змішаних єдиноборств у Китаї. Ігор Слюсарчук – двократний чемпіон світу з фрі-файту. Він є вихованцем клубу “Характерник”. Головним тренером та наставником для спортсмена уже багато років є Валерій Чоботар. Наразі Ігор тренується у Тернополі та у Львові. Наше місто маленьке, тому партнерів для спарінгів у категорії 100+ тут малувато. А у Львові є важковаговики та теж надійні тренери. До турніру WORLD KINGS GLORY, що відбувався у китайському місті Харбін, Ігор Слюсарчук готувався 6 тижнів по два рази на день. Для цього переглядав техніку свого майбутнього суперника і вправлявся у цьому напрямку.

– В мене суперник був з Росії. Я його переміг у першому раунді. Але розраховував на повноцінну сутичку, бо хлопці з Росії проходять повноцінну підготовку і він був по габаритах більший. Але так сталося, що я і зміг закінчити бій достроково на кінці першого раунду на 4 хв, – розказує чемпіон світу з фрі-файту Ігор Слюсарчук.

Окрім спеціальних прийомів важливо ще психологічно бути готовим до бою із суперником. Для цього Ігор Слюсарчук просто збирає всю волю в кулак. Спортсмен знає, що все пройде добре, бо має гідну підтримку.

– Мотивація в нього маленька. Ну я – це велика мотивація, а він – маленька. А кухня тут відповідна. Ігор каже, що хоче м’яско і ми готуємо м’яско, – каже дружина Ігоря Слюсарчука Олеся.

У спорті немає націй – каже тернопільський фріфайтер. Атмосфера на турнірі у Китаї була дружньою, а обидва спортсмени: українець Ігор Слюсарчук та росіянин Олексій Кісер під час змагань подружилися.