![79](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2016/10/79.jpg)
Тернопільський фрі-файтер здобув перемогу на міжнародному турнірі у Польщі. Вже вдруге вихованець тернопільського спортклубу “Характерник” Микола Гринчук перемагає польських спортсменів. Розповідає, не зважаючи на те, що двадцятитисячна аудиторія вболівала не за нього, у другому раунді йому вдалося нокаутувати суперника і перемогти. Детальніше про перемогу Миколи Гринчука дивіться у недільному випуску новин.