![Володимир Гродзік](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/f237b76e3beddbef23db846fa8aa7e39_xl-640x407.jpg)
З 4 до 10 травня у місті Братислава в Словаччині проходив чемпіонат Європи з пара армреслінгу.
У змаганнях взяли участь 29 країн, Україну представили 62 спортсмени.
У складі національної збірної виступав представник Тернопільського регіону Володимир Гродзік. Спортсмен виборов золоту нагороду та став чемпіоном світу у своїй ваговій категорії. Про це повідомили у ДЮСШІ “Інваспорт”.
Загалом збірна України завершила чемпіонат першим місцем серед жінок та другим серед чоловіків, виборовши у загальному заліку 82 високі нагороди, серед яких 33 золоті, 32 срібні та 17 бронзових.