![IMG_20230211_122026](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230211_122026-640x480.jpg)
Популяризують традиції та збирають гроші на ЗСУ. Тернопільський аматорський фольклорно-обрядовий гурт “Ходаки” під час повномасштабного вторгнення діяльності не припинив. До Різдва хлопці та дівчата разом із художнім керівником щонеділі виступали біля церков Тернополя, а у новорічно-різдвяний час тішили слухачів традиційною програмою. Один із заключних різдвяних виступів “Ходаків” відбувся у Львові. Художній колектив заспівав для дітей-переселенців, які зараз проходять реабілітацію у навчально-реабілітаційному центрі “Мрія”.