додому суспільство Тернопільський Євромайдан запланував на вихідні два велелюдних віче

Тернопільський Євромайдан запланував на вихідні два велелюдних віче

413

Впродовж цього тижня діяльність майдану в Тернополі переформатували. Заклики стояти на площі у центрі міста постійно, змінилися на проведення інформаційних віче – годину вдень та іще одне у післяробочий час. На подібне віче організатори кличуть людей у суботу, 21 грудня, о 16годині. Масштабнішим спробують зробити недільне віче, яке заплановане на 14:00.

Нині Театральна площа, на якій зорганізували місцевий Євромайдан, порівняно пустує. Серед протестуючих тут постійно залишаються ті, хто чергує-ночує у оргкомітеті та біля казанів і бочок для обігріву, де, як і раніше, можна погрітись та випити чогось гарячого. Людей на площі більшає періодично, коли тут проводяться віче. Два таких зібрання організатори планують на вихідні, залежно від розвитку подій у Києві.

Марія Чашка, член Штабу національного спротиву у Тернополі: "Ми бачимо зараз в засобах масової інформації про те, що там і знову якісь там спецвійська десь рухаються по Києві, тобто, залежно, ще будем спостерігати, від того як будуть відбуватися події в Києві. Якщо ж до завтра нічого не зміниться в гіршу чи в кращу сторону, завтра віче буде відбуватися о 16 годині і дуже важливо, що у неділю о 14 годині ми хотіли би запросити усіх, щоб приходили сюди на майдан і плануємо, що буде відбуватися велике віче яке буде, вже таке люди самі придумали йому назву, як віче Народовладдя".